SHËRBIMET E AROMË GRUAJE

aromegruaje.com
AROME GRUAJE MAKE UP

MAKE UP

AROME GRUAJE ,ofron kete sherbim te specializuar ,per te gjitha llojet e rasteve tuaja. Aktivitete te thjeshta ku make up dhe pse i thjeshte duhet te jete i pershtatshem,rastet tuaja te veçanta ,mbremjet tuaja festive ,Ditelindja juaj, Fejesa juaj ,Dasma juaj. Te gjitha Brand qe ne perdorim ne produketet tona jane top Brnads ne bote si : Urban Decay, NYX, Sephora, Shu Uemura, Burberry, Elizabeth Arden, bareMinerals, Shiseido, Clinique, Covergirl, Bobbi Brown, Laura Mercier, Revlon, Givenchy, Yves Saint Laurent, Nars, MAC, Guerlain, Maybelline New York, Clarins, Lancome, L’Oreal, Dior, Estee Lauder, Chanel. AROME GRUAJE CENTER OFRON GJITHCKA ME KLAS DHE ELEGANCE.

LASHES FOR YOU LADIES -QERPIKË PER JU

Shërbimi i preferuar i zonjave dhe zonjushave:

Eyelash extensions are cosmetic applications that enhance the length, fullness, and thickness of natural eyelashes.

Zgjatjet e qerpikëve janë aplikime kozmetike që rrisin gjatësinë, dhe plotësinë dhe trashësinë e qerpikëve natyralë.

PAKETAT E AROMË GRUAJE

SHËRBIME CILËSORE DHE ÇMIME KONKURUESE

KOMBINIMET E SHËRBIMEVE TONA ,NË BAZË TË STUDIMEVE SHKENCORE DHE MJEKËSORE,SJELLIN TEK JU REZULTATIN E SHUMË PRITUR. JO VETËM ARRITJA E QËLLIMIT POR EDHE MË PAK SHPENZIM.
DUKE ZGJEDHUR PAKETAT TONA JU KENI ZGJEDHUR SHËNDETSHËM DHE ZGJUAR.

DHURATA IME

BËJINI TË LUMTUR NJERËZIT TUAJ TË DASHUR

DISA NGA SHËBIMET TONA VINË TË KOMBINUARA NË FORMË PERFEKTE SI DHURATA IDEALE PËR JU DHE TË SHTRENJTIT TUAJ.
ZGJIDH SOT PËR VETEN,PËR TË SHTRENJTËN NËNË ,PËR SHOQEN E NGUSHTË ,PËR ATË QË KA DITËLINDJEN, PËR TË DASHURËN E ZEMRËS,PËR KËDO QË MENDON SE E MERITON.

ZGJIDH SOT TË BËSH NJË DHURATË UNIKE.

NË ZEMËR TË TIRANËS

AROMË GRUAJE BEAUTY CENTER & COFFEE BAR