Arome Gruaje Beauty Center , ku në brëndësi të saj ka të inkuadruar një kafene shumë të dashur ku cdo dite pret dhjetra vizitore lindi ditën e gruas me dt 8 Mars 2021 ne vizionin :Të gjithe meritojnë mundësinë te ndjehen të bukur ne një hapsirë paqesore ,të paster dhe të personalizuar si ambienti ynë. E verteta është që ,ne besojme se cdo njeri është i bukur dhe është gëzimi ynë më i madh të ndihmojmë njerezit të ndjehen vetja ashtu sic i shohim ne : të shkëlqyer ,brenda dhe jashtë .

Ne e duam shumë punën tonë ,dhe jemi të përkushtuar të jemi ndër me të mirët në këtë industri.Prandaj dhe kemi rezervime për javë në advance. Ekipi ynë janë profesinostë me ekperience mbi 18 vite ,të njohur dhe të aftë .

Ne e dimë që kur vini tek ne ,ju nuk vini vetëm për një depilim apo trajtim fytre apo flokësh. Ju do të hyni për t'u ndjerë të rinuar, të përtërirë, për të dalë jashtë duke u ndjerë përsëri njerëzor, gati për të përballuar botën. Dhe është kënaqësia jonë më e madhe ta bëjmë këtë të ndodhë për ju, çdo herë.

 

Ashtu si ju - ne jemi më shumë sesa thjesht një fytyrë e bukur.

 

Ne e dimë që bukuria nuk ndalet në derën e sallonit. Ne jemi të rrethuar nga një botë tepër e bukur dhe duam ta mbajmë në atë mënyrë. Kjo është arsyeja pse Aromë Gruaje  është eko-miqësore, nga mënyra se si i lajmë peshqirët deri tek lloji i izolimit të zërit në muret tona, sterilimi i të gjitha pajisjeve që përdoren në autoklave,si dhe ambientit në çdo dhomë shërbimi ,deri tek ujii filtruar qe përdoret në të gjithë Qendrën tone ,deri tek larja e flokeve e cila behet me ujë të filtruar,si dhe ndaj jush uji detox ne gota kristali,që ofrohet para ose pas cdo sherbimi sipas dëshirës.

 

Me shume rreth nesh …

Arome Gruaje ,ky koncept novator vjen në Tiranë me përvojën e lidhur me pajisjet e trajtimeve te trupit si dhe ato te fytyrës bashkuar këtu edhe produktet e cilësisë më të fundit.Shërbimet tona janë zgjedhur me kujdes për të ofruar produktet më të mira me çmimet më të pranueshme në treg.

 

Arome Gruaje natyrshem ofron trajtimin që të gjithë e dëshironi dhe e meritoni . Vendndodhja jonë në qendër te Tiranes ,vetem 4 minuta duke ecur nga Sheshi Skenderbej do ta bëjë gjithçka të lehtë, si dhe me parkimin rreth ndërtesës, do t'i bëjë me komode gjithë mbarevatjen e sherbimit që kerkoni në kohë ,si dhe akomodimin e rehatshem. Ju do te jeni menjeherë në dhomën që do jetë në sherbimin tuaj.

 

Arome Gruaje Beauty Center është inovative në mënyrën se si kujdesemi për secilin sherbim .Për trupin tuaj,fytyren tuaj ,flokët dhe për thonjtë tuaj.Ne në Qendren Arome Gruaje jemi gjithmonë në kërkim për të krijuar vlerë për klientin tonë duke ofruar shërbimin më të mirë me produktin më të mirë me vlera të përsosura. Shërbimet tona krejtësisht të reja inovative për si dhe  terapitë masazhuese të pjesëve relaksuese, dhe Bari ynë i veçantë i kafesë është gjithmonë i shpejtë dhe i lehtë për ju.

 

Jo vetëm një shërbim, por edhe një përvojë, dhoma të personalizuara të trajtimeve, vend super i pastër, energji e pozitive me pije mikpritëse, atmosferë të ngrohte dhe një vend i mrekullueshëm për t'u çlodhur. Frymezimi ynë per emrin vjen nga Filmi I mirënjohur “Scent of a Woman “ ku protagonist kryesor eshte aktori I njohur Al Pacino.Ne qender te filmin eshte femra, e bukur ne natyralitetin e saj . Të jesh vetja jote në versionin tënd origjinal të bukur ,duke marë shkelqimin e Arome Gruaje është puna perkushtimi dhe kënaqesia jonë dedikuar ju.

Mireardhshi !