BackBack

Make Up profesional

Lek 5,000.00

AROME GRUAJE ,ofron kete sherbim te specializuar ,per te gjitha llojet e rasteve tuaja te veçanta ,mbremjet tuaja festive ,Ditelindja juaj, Fejesa juaj ,red carpet events,dalje televizive etj. Ky sherbim perfshin...

Përshkrimi i Produktit

AROME GRUAJE ,ofron kete sherbim te specializuar ,per te gjitha llojet e rasteve tuaja te veçanta ,mbremjet tuaja festive ,Ditelindja juaj, Fejesa juaj ,red carpet events,dalje televizive etj.

Ky sherbim perfshin make up te plote + vendosjen e qerpikeve.

Sherbimi zgjat rreth 60-90 minuta.

Te gjitha Brand qe ne perdorim ne produketet tona jane top Brands ne bote si :

AROME GRUAJE NE QENDER TE TIRANES OFRON GJITHCKA ME KLAS DHE ELEGANCE.

Mënyrat e Pagesës
Arome Gruaje, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Qëndër - Pagesë me Kartë Krediti ose Debiti
Rreth Nesh

Rreth Nesh

Arome Gruaje Beauty Center & Coffee Bar ,ky koncept novator vjen në Tiranë me përvojën e lidhur me pajisjet dhe produktet e trajtimeve të trupit, të fytyrës dhe flokëve,si dhe masazhet. Shërbimet tona janë zgjedhura me kujdes për të ofruar cilesine më të mirë dhe çmimet më të pranueshme në treg.